יבוא ושיווק רשתות וחומרי גידור

רשת ברזל

רשת ברזל

רשת ברזל מיועדת למגוון רחב של שימושים שונים. אדיר שיווק וסחר מציעה לכלל לקוחותיה מבחר סוגי רשתות ברזל. בין הסוגים השונים תוכלו למצוא רשתות לכלובים, רשתות קרפ מגלוונות, רשתות נירוסטה, רשתות מרעה(אוסטרליות), רשתות פלסטיק, רשתות לול ורשת קונצרטינה.

המומחים לרשתות ברזל

אנו מזמינים אתכם לפנות כבר עכשיו אל אדיר שיווק וסחר המתמחה בייצור, יבוא ושיווק רשתות וחוטי מתכת. רק אצלנו תוכלו להנות ממגוון הרשתות הגדול בישראל, ממלאי עצום של רשתות סטנדרטיות ואפשרות ליבוא אישי וישיר ללקוחות עסקיים, תעשייתיים, פרטיים וחקלאים.

התקנת רשתות

צוות המומחים של אדיר שיווק וסחר ישמח לעמוד לשירותכם לצורך התקנה מקצועית ובטיחותית במיוחד של כל סוגי הרשתות – במהירות שיא ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

רשתות איכותיות? אצלנו זה כלל ברזל!

אינכם בטוחים מהו סוג רשת הברזל המתאים ביותר עבורכם? מעוניינים להתייעץ בצוות מקצועי שידע להתאים עבורכם את הרשת המושלמת? מחפשים שירות התקנת רשתות מקצועי ואמין? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר עכשיו ונציג החברה יחזור אליכם במהרה עם הצעת מחיר משתלמת וכדאית במיוחד.

למה אדיר שיווק וסחר
חברת אדיר – שיווק וסחר מתמחה בייצור, ביבוא ובשיווק מגוון רחב של רשתות וחוטי מתכת (כולל אפשרות ליבוא אישי וישיר). החברה משווקת את מוצריה עבור לקוחות מן המגזר התעשייתי, העסקי והחקלאי וכן עבור מוסדות ולקוחות פרטיים. בנוסף, מספקת החברה שירותי הקמה של כל סוגי הגדרות.
לקבלת שירות חייג/י
052-8393626 או 08-6766630